پروژه  Büyük Yalı

پروژه  Büyük Yalı در کنار سواحل مرمره و ساحل کازلی چشمه با گسترش تنگه بسفر یک منطقه دریایی جدیدی را تشکیل می دهد. این پروژه توسط هلدینگ های ÖZAK GYO – YENİGÜN İNŞAAT – ZİYLAN GAYRİMENKUL در زمینی به مساحت 111,263 هکتار در منطقه Zytinburunu که شامل مناطق هنری – فرهنگی ، مناطقی برای سرگرمی کودکان ، بهترین امکانات اجتماعی و همچنین مناطق تجاری بوده با هدف اراِئه زندگی خوب در حال احداث است.دراین پروژه بخش عظیمی از زندگی روزمره شما را دریا تشکیل می دهد ، زمانی که از خانه خارج شوید مستقیما به ساحل متصل شده و به پروژه مارینا خواهید رسد و همچنین پروژه به فاصله حدود 30 کیلومتر از جاده اصلی قرار دارد.
این پروژه توسط شرکت معماری انگلیسی CHAPMAN TAYLOR با بیش از 200 هزار جایزه بین المللی طراحی شده است .

پروژه Büyük Yalı ( پروژه بویوک یالی ) از 500 واحد مسکونی تشکیل شده که تمامی واحد ها در بویوک یالی به صورت هوشمند تهیه شده و سیستم روشنایی ، تهویه ، پرده از طریق پنل لمسی و یا تلفن تنظیم می شود. پروژه شامل دوربین های ویدویی و امنیتی ، حمام ترک ، آب گرم ، سونا ، راهروی اظطراری جهت آتش سوزی ، اتاق زباله ، اتاق ابزار می باشد که این امکانات به هیج وجه در قیمت متراژ واحدهای پروژه تاثیر نخواهد داشت ، به این دلیل امکان بازدهی جهت سرمایه گذاری در این پروژه را نسبت به پروژه های دیگر 20% افزایش می دهد.

امکانات پروژه :
در پروژه بویوک یالی ( Büyük Yalı ) درمیدان سنگ می توانید با بهره گیری از آثار تاریخی ، برج آب ، مجموعه فرهنگی – صنعتی ، کارگاهای مد ، مدرسه موسیقی ، مغازه های پوشاک ، پارک بازی بچه ها ، کافه ، رستوران ، منظره رو به دریا و جزیره ها ، فواره ، فضای سبز جهت پیاده روی و بسیاری دیگر از امکانات رفاهی ، یک زندگی جدید به معنای واقعی شروع کنید که بویوک یالی با این ویژگیهای منحصر به خود به یک بافت شهری جدید در استانبول تبدیل شده است.
در پروژه  Büyük Yalı  علاوه بر این امکانات میتوانید با دسترسی به ایستگاه دریایی و راه آهن بدون مواجه شدن با ترافیک در مدت کوتاهی به محل مورد نظر خود برسید.
موقعیت پروژه :
– به فاصله 3 کیلومتر تا Avransya Tüneli
-به فاصله نزدیک تا فرودگاه جدید

– اتصال مستقیم به اتوبان TEM و E5 ، باکرکوی و اسکله دریایی
-8 کیلومتر تا سرای توپکاپی
-12 کیلومتر تا میدان تکسیم و نیشان تاشی
– ایستگاه زیتین بورونو

در حال حاظر واحدهای موجود پروژه Büyük Yalı جهت فروش واحدهای 1 و 3 خوابه که شروع قیمت واحدهای یک خوابه از 1,000,000 لیر و برای واحدهای چهار خوابه از5,000,000 لیرترکیه بوده که تاریخ تحویل پروژه اواخر 2019 می باشد.