پروژه Porta Vadi

پروژه Porta Vadi :
پروژه Porta Vadi ( پروژه پرتا وادی )با سبک نوین و مدرن معماری خود در منطقه  sariyer یکی از شلوغ ترین و محوری ترین منطقه استانبول در کنارجنگلهای Belgrad احداث گردیده است و درهای پورتا وادی منجر به مراکز خرید ، جنگل ها ، جاده ها اصلی و شریانی ، مراکز هنری – تفریحی و ورزشی باز می شود.
این پروژه پک زندگی جدید در عمق طبیعت با بهره گیری از هوای زیبای تنگه بسفر و جنگلهای بلگراد با قابلیت تماشای غروب خورشید در تراس وسیع خود و لذت بردن ازاستخرمشرف به جنگل بلگراد را برای شما به ارمغان می آورد.

پروژه Porta Vadi شامل واحد های یک خواب ، دو خواب ، سه خواب و چهار خواب و پنج خواب می باشد.

پروژه پرتا وادی در زمینی به مساحت 33,784 مترمربع توسط هلدینگ Tüm Yapı از 4 بلوک مسکونی ، تجاری – اداری شامل 76 عدد واحد مسکونی ، 166 عدد واحد اداری و 20 مغازه تشکیل شده که شامل امکاناتی چون نگهبانی 24 ساعته ، استخر شنا ، باشگاه ورزشی عمومی و خصوصی ، پارکینگ های سربسته ، سونا ، جکوزی و حمام ترک و محوطه مخصوص سرگرمی های کودکان می باشد.

پروژه Porta Vadi به فاصله نزدیک تا مراکز خرید ، پروژه وادی استانبول ، ایستگاه مترو و به فاصله 2 دقیقه از منطقه لونت و ماسلاک که از مهمترین مراکز تجاری ترکیه بوده ، اتوبان TEM , E5 قرار دارد.

شروع قیمت های پروژه از 1,232,000 لیر بوده که تاریخ تحویل پروژه اواخر 2019 می باشد.